Adventní kalendář 

do emailu

Pojďte s námi prožít adventní čas opravdově. Dejte dětem trochu svého času a seznamte je s vánočními zvyky a tradicemi, vychutnejte si společné tvoření, pečení, pohádkové příběhy i hraní. To vše Vám nabízíme v našem adventním kalendáři... 

Milé maminky, vzpomínáte, jak jste jako děti trpělivě odkrývaly okénka adventních kalendářů? Jak jste s napětím očekávaly, co se skrývá za tím dalším? A jak vás ten malý dárek každý den naplňoval radostí a očekáváním nadcházejících svátků?

A teď, když jste na řadě vy, možná zjišťujete, že naplnit adventní kalendář je trochu výzva. Ale máme pro vás zprávu: Vaše děti nechtějí extravagantní dárky. Nechtějí něco, co by stálo majlant.

Chtějí něco, co je naplní radostí, co je překvapí, co je rozveselí.

Nemusí to být něco velkého, drahého. Drobná sladkost, malá hračka, nebo dokonce něco, co jste samy vyrobily. Co třeba origami zvířátko? Nebo malý vzkaz plný lásky a povzbuzení? Možná něco, co jim připomene milé chvíle s vámi - fotka z výletu, malá kresbička, nebo střípek písničky, kterou spolu zpíváte...a nebo také společně strávený čas nad adventními přípravami, tvořením i u pohádek.

Adventní kalendář není jen o dárcích. Je to cesta, kterou spolu s dětmi kráčíte, den za dnem, až do té nádherné chvíle, kdy se dočkáte Štědrého dne. Je to příležitost ukázat jim, jak moc je milujete, jak jsou pro vás důležité. A jak krásné může být čekání.

Naplňte ten kalendář láskou. Naplňte ho radostí. Naplňte ho překvapením a očekáváním, dejte jim svůj čas. A uvidíte, jak se oči vašich dětí rozzáří, jak se jejich srdce naplní štěstím. Protože to je ten nejkrásnější dárek, který jim můžete dát.

Tak pojďme společně naplnit ty adventní kalendáře. Ne věcmi, ale zážitky. Ne hračkami, ale láskou. Ne sladkostmi, ale radostí a časem, který strávíte spolu. Protože to je to, co naše děti opravdu potřebují. A co jim můžeme dát my, jejich maminky, které je nejvíc na světě milujeme.

A proto je tu i náš adventní kalendář, který vám s tím základním pomůže. Osobitost, zvláštnost i to "vaše vlastní společné" do něj můžete ještě přidat navíc. 

Máme pro Vás zažitkový adventní kalendář...je úplně ZDARMA a může Vám zcela změnit adventní období a čas strávený spolu.

ZÁŽITKOVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Jestli cítíte, že by to mohlo být něco pro Vás a Vaše děti, zaregistrujte níže svou emailovou adresu, abyste od nás mohli kalendář  každý den dostávat do emailu. Je to nezávazné a pokud se Vám jeho obsah nebude líbit, můžete jeho odběr kdykoliv odhlásit.

*Na fotce je jen malý zlomek z celkového obsahu.

 • Co jsme si pro vás připravili?
  Náš adventní kalendář je zaměřený na tradice adventu, adventní postavy (Lucky, Ambrož, Mikuláš a další symboly Vánoc. Připravili jsme aktivity pro děti, pracovní listy, tvoření, pohádky, básničky, soutěže, vánoční zvyky a dokonce i recepty na domácí cukroví upravené pro malé kuchaře. Nebudou chybět ani nějaké hry z naší dílny, ale jaké, to se nechte překvapit 🙂
 • Jak to bude probíhat?
  Začínáme 1.12. a pak až do Štědrého dne budete dostávat každý den jeden email s tematickým překvapením, tvořením a pohádkami, v plné verzi dostanete i spoustu materiálů k tisku v PDF.
 • Jaký kalendář vybrat?
  Adventní kalendář můžete mít ZDARMA, pro Vaši radost a hlavně radost Vašich dětí z vánočního těšení, nebude Vás stát vůbec nic, ale může Vám toho hodně dát. A nebo ho můžete pořídit za 369 Kč (v předprodeji za 290), kdy Vám k němu navíc přidáme spoustu dalších materiálů a her. A pokud už ho nebudete chtít dostávat, z jeho odběru se můžete kdykoliv odhlásit.
 • Dárky
  Pod některými dny se budou schovávat i nějaké dárky. Jaké? To se nechte překvapit 🙂 v plné verzi kalendáře budou dárky každý den.
 • Soutěže
  Zasoutěžíme si o vstupenky pro celou rodinu tam, kde můžete zažít Vánoce trochu jinak. Kam? To bude vše překvapení. Soutěžit budeme také o balíček všech našich materiálů v hodnotě přes 7 tis. a další věcné ceny od našich partnerů.
 • Adventní tajenka
  Celým adventním kalendářem Vás bude provázet adventní tajenka. Pokud ji správně zapíšete a pošlete nám ji do emailu, budete zařazeni do slosování o ceny.

Ukázka několika DÁRKŮ, které jsou součástí placené sekce ADVENTNÍ KALENDÁŘ S DÁRKY 

ve verzi ZDARMA OBSAŽENÉ NEJSOU

Napsali jste nám spoustu krásných referencí

Tak přiznám se, že tohle je můj PRVNÍ kalendář v životě, u kterého jsem nevydržela a otevřela všechna okénka:-D A to ještě nemáme advent :-O (ale aspoň se fakt stydím:-D)
A je PŘEKRÁSNÝ. Já jsem to teda tušila už když jsem viděla ukázkový den.
Každý den je věnovaný nějaké vánoční nebo zimní zajímavosti (tradici) - Mikuláš, perníčky, koření, vločka. Ke každému dni je nápad na tvoření, pracovní list(y), úkol(y), vystřihovánka, nápady na povídání. (:-O)
Jsou to neotřelé věci - mě naprosto uchávátilo povídání o zimním slunovratu. Opravdu to nejsou jen vánoční věci, ale spoustu toho využijete přes celou zimu.
Ke každému dni, máte navíc video (videa) k danému tématu... Opravdu plán na celý den. Nemusíte nikde nic vyhledávat.
Hodnota kalendáře je určitě větší. Všechno nachystané - jen vytisknout (pustit)... žádné dohledávání (což určitě ocení maminky, kdy místo hledání inspirace, můžete ten čas opravdu věnovat dětem).
Mě kalendář uchvátil i jako učitelku v MŠ.. byť jsem myslela, že mám materiálu opravdu dost - tak tady se mi líbí ta celistvost.. komplexnost.. kdy vím, že projdu všechno krásné, o čem by děti měly slyšet 🙂 Že na nic nezapomenu a mám to všechno pohromadě.
A překrásné překvapení na Štědrý den:-) Ani nevím, jestli se to vůbec dá všechno stihnout:-D
Jako bonus dostanete dopis pro Ježíška, povídání o první adventní neděli a překrásný kalendář.
Já mám materiály Verdael moc ráda pro jejich krásné (reálně) ilustrace a troufám si říci, že tento materiál patří k nejzdařilejším.
Najde si tu svou trošku do mlýna rodič, malušátka i předškoláci, ale určitě tato krása neurazí ani školáčky.
DĚKUJI Verdaelu za tento překrásný materiál, a kdo váháte (jako jsem váhala já, že už toho mám dost:D) - neváhejte - opravdu NEBUDETE LITOVAT: Perfektní investice!
Krásný skoro adventní čas všem!

Zdeňka Valentová, učitelka MŠ, maminka


Adventní kalendář máme ve 2 variantách

zde si můžete vybrat, který adventní kalendář si přejete 

ADVENTNÍ KALENDÁŘ zdarma
ZDARMA
přístup do 15.1.2023
Adventní kalendář plný informací o vánočních tradicích, který Vám přinese inspirativní tvoření, pohádky a vánoční soutěže do Vašeho emailu. První email přijde 1.12. a poté každý den až do Štědrého dne bude chodit každý den jeden email.
CHCI KALENDÁŘ ZDARMA
registrace možná i v průběhu adventu
ADVENTNÍ KALENDÁŘ S DÁRKY
450 Kč
za 290 Kč
přístup ke kalendáři na 2 roky (do 31.12.2025)
Obsahuje vše, co kalendář zdarma, ale navíc v něm od nás obdržíte krásný malovaný Betlém a některé naše aktivity a hry (postřehovky, třísložkové karty, deskovou hru, skládanky, pexeso a další) v min. hodnotě 450 Kč. Najdete v něm i více pracovních listů. Přístup ke všem materiálům IHNED PO ZAPLACENÍ na 2 ROKY! Díky tomu si budete moci materiály v klidu připravit předem, a protože jich není málo, čas navíc se bude hodit.
Koupit za 290 Kč
přístup ke kalendáři je již otevřen

Reference z minulých let 

Krásný den přeji, moc děkuji za úžasný nápad s vaším adventním kalendářem, který mi denně pravidelně chodí do mailu, každý den se na něj těším jako malá holka. Jsou v něm úžasné nápady. Moc vám fandím a přeji stále více spokojených odběratelů i fanoušků
- L. Daňková
Moc Vám děkuji za posílání adventního kalendáře. Najdu zde vždy plno pěkného, inspirujícího a zábavného. Obdivuji Vaši práci. Kalendář využívám pro děti ve škole a je to super. Ještě jednou díky za Vaši práci a čas, který nám a dětem věnujete 🙂 Hezké adventní dny a mnoho radosti.
- M. Čížková
Tímto bych Vám chtěla poděkovat za pestré provázení adventem. Díky Vám byl naplněný objevováním nového, spoustou námětů na různorodé vyrábění a hry, posloucháním písniček či pohádek, čtením zajímavých textů. Každý Váš email byl pestrý, takové předvánoční pohlazení :-). Moc za to děkuji.
- M.Č.
Moc děkuji za nádherný advent a materiály, které jste připravily a hlavně se o ně s námi podělily. Každý den jsem se těšila jako dítě. Uvařila si kafe a začetla se. Moc děkuji bylo to s Vámi krásné.
- Jitka S.
Tohle byl nejlepší adventní kalendář, který jsem kdy viděla. Moc děkuji. Moc nás s dcerou bavil. A našli jsme díky vám spoustu hezkých písniček a pohádek.
- H. Dlouhá
Moc děkuji za krásný kalendář,opravdu jsme se každý den těšili co bude nového, co nám pošlete🙂 Měli jste to krásně připravené, no prostě skvělé.
- M. Machová
Dobrý den, kalendář je překrásný, tvořivý, inspirativní, zatím nejlepší, jaký jsem viděla.
- Lucie Š.
Váš Adventní kalendář je úplně dokonalý, úžasný a promyšlený. Úkoly jsou precizně vymyšlené, prostě je tam spousta zajímavostí. Každý den jsme se těšili až si stáhneme okénko. Klobouk dolů. Patří Vám velké DÍKY!
- Lenka P.
všechny vaše dny jsou hezky zpracované, ve všech dnech jsme se dozvěděli vždy nějakou informaci, kterou jsme nevěděli, a inspirace do kalendáře jsou použitelné na celý rok. Celkově vaše texty byly pro mě přínosem, jsou napsány velice srozumitelně. Pokud vyberu jeden den, tak to bude 13.12. Lucky, protože jste hezky vysvětlili proč Lucie noci upije, a vaši omalovánku jsem ještě nikde nenašla, a měla velký úspěch. Moc děkuji za vaše inspirace
Ludmila Šromotováhttps://verdael.cz/adventnikalendar/#
Zároveň vám velmi děkuju za každičký pracovní list, za každou stránku, jež jste pro nás s láskou připravili. Podařilo se vám dny, v nichž jsem je použila pro práci s dětmi, učinit plnými, veselými a často kouzlily úsměv na tvářích. Děkuji za vše, děkuji za vás 🙏🙏🙏 Přeju vám, ať máte hojnost zdraví, sil a tvůrčích nápadů pro další práci a ta se zhodnotí v úsměvu a spokojenosti všech, kterým se vaše pracovní listy ocitnou v rukách. Pěkný dnešní den a také všechny následující. S láskou, Pavla P. 🌹
Pavla P.
Moc děkuji za spoustu zajímavého povídání a zajímavých nápadů v adventním kalendáři. Používala jsem ho ve své třídě ve speciální škole. Žel jsme toho spolu zdaleka nestihli tolik udělat kvůli mé nemoci. Ale užili jsme si třeba společné o špačkovi, který zapomněl odletět do teplých krajin a následnou výrobu krmení pro ptáčky. Výborně to zapadlo do školních aktivit, kdy jsme právě poslední předprázninový den šli s dětmi z celé školy rozdat ptáčkům různá krmítka a dobrůtky, aby se jim u nás líbilo. Děti je moc rády pozorují z oken. Určitě ještě spoustu nápadů použijeme v průběhu roku, těším na vyrábění kalendáře na příští rok, moc se těším, že díky této aktivitě si děti zase lépe doslova osahají učivo. Moc děkuji za všechny krásné aktivity pro děti.
Lada T.
V adventním kalendáři nás zaujalo hned několik okének, protože rádi čteme, kreslíme a tvoříme.... Úplně nejlepší byla inspirace na vyrobení vánočního přání - okénko 15.12:, které každoročně darujeme a také posíláme našim blízkým. ❤ Děkujeme moooc za nádherný kalendář, který nás provázel adventem a dále bude prostřednictvím her a tvoření.
Markéta+Honza+Julinka

KALENDÁŘ ZDARMA

Ukázka jednoho adventního dne z celkových 27 

Nestihli jste se přihlásit včas? Nevadí. Promeškané dny Vám dopošleme. Ihned po přihlášení Vašeho emailu dostanete všechny promeškané dny. Další dny Vám budou chodit již postupně.

Máte již zakoupený náš kalendář s dárky? Připravte si své přihlašovací údaje a přihlaste se do něj tady:

KALENDÁŘ S DÁRKY

Ukázka jednoho adventního dne z celkových 27 

Nemůžete se rozhodnout? 

Nechte si poslat ukázku 1 adventního dne s dárky ZDARMA

STÁHNĚTE SI

Kdy od nás dostanete první email?

Kalendář ZDARMA zasíláme od 1.12.,

ke kalendáři S DÁRKY budete mít přístup již od 1.11.